DODO

W dniu 04.05.2017r. w szkole obchodziliśmy Dzień Ochrony Danych Osobowych DODO jako jedno z wielu działań promujących program „Twoje dane –Twoja sprawa”.

W związku z tym w szkole został zorganizowany apel poświęcony problematyce danych osobowych, którego uwieńczeniem była prezentacja multimedialna, która zdobyła I miejsce w konkursie „Bądź bezpieczny w sieci”. Prezentacja miała na celu na celu przede wszystkim propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie z problematyką bezpieczeństwa w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa korzystania z sieci online.

Zwyciężczynie  konkursu na najlepszy plakat Weronika Wolska klasa IIe  oraz prezentację multimedialna Agnieszka Piruta klasa IIa  otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe .