• Odwiedziło nas: 267507 osób
  • Do końca roku: 314 dni
  • Do wakacji: 122 dni

16-200 Dąbrowa Białostocka
ul. Szkolna 9a
Tel: (85) 712-02-17

header

GIMNAZJADA GRUPY PÓŁNOCNEJ

Jesteś tu: » Strona główna » SPORT » GIMNAZJADA GRUPY PÓŁNOCNEJ

Dąbrowa Białostocka, 11.12.2013r.

 

 

KOMUNIKAT   KOŃCOWY   GIMNAZJADY   GRUPY  PÓŁNOCNEJ

 W  PIŁCE  RĘCZNEJ  DZIEWCZĄT

 

           W  GIMNAZJADZIE  GRUPY  PÓŁNOCNEJ w PIŁCE RĘCZNEJ dziewcząt udział wzięło

 6 szkół. Zawody zostały rozegrane   dnia  02.12.2013 i 07.12.2013 roku  w  hali sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych w Dąbrowie Białostockiej.                                                                                 Awans do finału wojewódzkiego uzyskały dwie drużyny.

 

Wyniki  rozegranych  meczów :

 

PÓŁFINAŁ-02.12.2013r.

 

                                                               Grupa I

  1. ZSS G Dąbrowa Białostocka   -   G  Lipsk               23 : 4 ( 12 : 0 )
  2. G  Lipsk  -  G   Nowinka                                            14 : 4  (8 : 3 )
  3. G  Nowinka  - ZSS G Dąbrowa Białostocka           0 : 20  ( 0 : 11 )

 

                                                               Grupa II

 

  1. G Augustów-  G Sokółka2                                      15:18  (8:11)
  2. G Sokółka 2    - G Nowy Dwór                              15:11 (8:5) 
  3. G Nowy Dwór -   G  Augustów 3                       19:13  (10:6)

 

FINAŁ-07.12.2013

 

  1. ZSS G Dąbrowa Białostocka  – G Nowy Dwór         30 : 12 (17:7)
  2. G Sokółka  2 – G Lipsk                                                 19 : 18 (10: 7)
  3. G Lipsk   -   G  Nowy Dwór                                          16 : 16 (6 :8 )
  4. ZSS G Dąbrowa Białostocka- G Sokółka 2                42 : 18 (23 :6)

 

 

Klasyfikacja  końcowa :

 

1.   G  Dąbrowa  Białostocka        -   ( 115 : 17 )    -   8 pkt.

2.   G  Sokółka  2                             -    ( 70: 86 )     -   6 pkt.

3.   G  Lipsk                                       -   ( 52 : 62 )     -   3 pkt.

4.   G  Nowy Dwór                            -   ( 58 : 64 )      -  3pkt.

5-6. G Augustów 3                          -  ( 28  : 37)      -   0pkt.

G Nowinka                                -   (  4 : 34 )        -  0pkt.

 

 

Do dalszych rozgrywek awansowały zespoły:

G Dąbrowa Białostocka,  G Sokółka 2.

 

 

 

                                                                         Komunikat opracowała:     Elżbieta  Adamowicz

 

 

 

 

 

koniec header