Gimnazjada Województwa Podlaskiego w lidze lekkoatletycznej

Jesteś tu: » Strona główna » SPORT » Gimnazjada Województwa Podlaskiego w lidze lekkoatletycznej

17 maja 2014 na Stadionie Lekkoatletycznym w Zwierzyńcu odbyła się Gimnazjada Województwa Podlaskiego w lidze lekkoatletycznej. Dziewczęta z naszego gimnazjum zajęły miejsce tuż za podium. Trenerkami zespołu były Panie Elżbieta Adamowicz oraz Pani Ewa Krahel.

Znalezienie się wśród 12 najlepszych gimnazjów województwa podlaskiego w lekkiej atletyce to wielkie osiągnięcie. W zawodach na tym etapie wzięło udział 58 reprezentacji gimnazjów z całego województwa podlaskiego. Zaznaczyć trzeba, iż zawody te są najbardziej miarodajnymi w lekkiej atletyce i świadczą o sile reprezentacji szkoły oraz wszechstronnym przygotowaniu młodzieży. Nasze dziewczęta pozostawiły za sobą wiele renomowanych gimnazjów specjalizujących się w lekkiej atletyce.

Trzeba także nadmienić, iż Urszula Białomyzy otrzymała wyróżnienie w kategorii: „najlepszego wyniku w rzutach”.

Klasyfikacja zespołowa dziewcząt:

1.PG 19 Białystok- 1789 punktów