Konferencja Metodyczna Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Kolnie

Jesteś tu: » Strona główna » SPORT » Konferencja Metodyczna Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Kolnie

W drugim dniu Konferencji Metodycznej Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Kolnie został przeprowadzony mecz piłki ręcznej dziewcząt pomiędzy wicemistrzem województwa - Dąbrową Białostocką - a czwartą drużyną, czyli gimnazjum z Kolna. Nasza drużyna sprawiła małą niespodziankę, wręczając gospodyniom tort.

Mecz był ciekawym widowiskiem odbywającym się w przyjacielskiej atmosferze, co nie przeszkodziło jednak w objęciu zdecydowanego prowadzenia 5-0 przez nasze dziewczyny. Kolnianki nie odpuściły i gra się wyrównała. Ostatecznie wygrały 13-16. Końcowym akcentem było udekorowanie zawodniczek, opiekunów i sędziów okolicznościowymi medalami, wręczenie pucharów oraz upominków ufundowanych przez sponsorów.