• Odwiedziło nas: 267873 osób
  • Do końca roku: 312 dni
  • Do wakacji: 120 dni

16-200 Dąbrowa Białostocka
ul. Szkolna 9a
Tel: (85) 712-02-17

header

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW  W ROKU SZKOLNYM 2015/2016










Najlepszy  uczeń  w gminie:

  1. Jurkowska Anita Maja       IIB  - 320pkt.

  2. Kiejko Weronika                IIB   - 280pkt.

  3. Lipska Patrycja Oliwia       IIIB  -270pkt.

  4. Czarnecka Sylwia               IIIA  - 226pkt.

  5. Kalinowski Jakub Robert  IIB    - 220pkt.

  6. Bałdowska Samanta          IIIC  - 220pkt.

  7. Stupak Marcel                    IIA   - 220ptk.

  8. Milewska Zuzanna             IC    - 200pkt.

  9. Czerżyńska Paulina            IC    -  200pkt.

I miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej- opiekun Wojciech Andrukiewicz

  1. Citko Marcin

  2. Kamliński Marek

  3. Rudzik Krystian

  4. Lewkowicz Adam

  5. Przytuło Adam

  6. Makar Sebastian

  7. Miezianko Kacper

  8. Czarkowski Mateusz

  9. Konstańczuk Krystian

  10. Wilczyński Patryk

  11. Kuźma Jakub

  12. Kuźma Michał

  13. Budnik Maciej

  14. Kosakowski Mateusz

  15. Kirejczyk Bartosz

I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek w Piłce Ręcznej- opiekun Elżbieta Adamowicz

  1. Abramczyk Aleksandra

  2. Czerżyńska Paulina

  3. Bienasz Paulina

  4. Godlewska Gabriela

  5. Okurowska Urszula

  6. Oszmian Julia

  7. Szczykowska Izabela

  8. Milewska Zuzanna

  9. Karolczuk Karolina

  10. Ryszkiewicz Joanna

  11. Stypułkowska Julia

  12. Ławrynowicz Monika

  13. Shefa Sara

  14. Obuchowicz Alina

  15. Aramowicz Aniela

IV miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Młodziczek w Piłce Ręcznej- opiekun Elżbieta Adamowicz

  1. Abramczyk Aleksamdra

  2. Czerżyńska Paulina

  3. Bienasz Paulina

  4. Godlewska Gabriela

  5. Okurowska Urszula

  6. Oszmian Julia

  7. Szczykowska Izabela

  8. Milewska Zuzanna

  9. Karolczuk Paulina

  10. Ryszkiewicz Joanna

  11. Stypułkowska Julia

  12. Ławrynowicz Monika

  13. Shefa Zaki

  14. Obuchowicz Alina

  15. Aramowicz Aniela

II miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w Pilce Ręcznej- opiekun Ewa Krahel

  1. Bałdowska Samanta

  2. Świetlicka Samanta

  3. Soroka Daria

  4. Wysocka Anna

  5. Kuklińska Katarzyna

  6. Parfien Izabela

  7. Krzywosz Dominika

  8. Łomoć Paulina

  9. Stypułkowska Julia

  10. Karolczuk Paulina

  11. Ryszkiewicz Joanna

  12. Jurgilewicz Zuzanna

  13. Klemienia Weronika

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe ZSS Gimnazjum im. AK w Dąbrowie Białostockiej

Wojewódzki Konkurs Historyczny

  1. Anita Maja Jurkowska op. Mirosław Hańczaruk- laureat

  2. Weronika Kiejko op. Mirosław Hańczaruk – finalista

Wojewódzki konkurs Biologiczny

  1. Marcel Stupak op. Stanisław Gieroś – laureat

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

       1.Weronika Michałowska op. Krystyna Sienkiewicz- finalista

Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego

      1.Jakub Robert Kalinowski op. Marzena Kalinowska, Anna Karpiej- laureat

      2.Olga Piktel op. Anna Karpiej- finalista

Nagrody dla uczniów z samorządu uczniowskiego

  1. Angelika Kozłowska

  2. Agnieszka Kułak

  3. Katarzyna Kuklińska

  4. Anna Wysocka

  5. Lewkowicz Adam

  6. Karolina Grygorczyk

 Całoroczny konkurs czytelniczy „Czytam - rozumiem - wiem”

  1. Piruta Agnieszka

  2. Soja Matylda

  3. Stankiewicz Weronika

Konkurs plastyczny „Jestem OK. Nie palę”

  1. Julia Krahel

  2. Julia Grabińska

  3. Aleksandra Domin, Matylda Soja

Szkolny konkurs przedmiotowy z języka polskiego

  1. Paulina Toczko IA

  2. Matylda Soja IIB

  3. Maciej Woźniewicz IIB

Szkolny konkurs przedmiotowy z fizyki

  1. Kamil  Raszkiewicz  IA

Szkolne konkursy przedmiotowe z matematyki

  1. Piotr Sienkiewicz IE

  2. Zuzanna Sulima IIB

Szkolne konkursy przedmiotowe z chemii

  1. Piotr Sienkiewicz IE

  2. Marcel Stupak IIA

 

Szkolny konkurs  przedmiotowy z biologii

  1. Piotr Sienkiewicz IE

Szkolne konkursy przedmiotowe z geografii

  1. Paweł Czarniecki  IC

  2. Zuzanna Sulima IIB

 

Podziękowanie  Burmistrza Dąbrowy Białostockiej dla nauczycieli za przygotowanie uczniów do konkursów i przyczynienie się do promocji Gminy Dąbrowa Białostocka:

  1. Mirosław Hańczaruk

  2. Stanisław Gieroś

  3. Marzena Kalinowska

  4. Anna Karpiej

  5. Rafał Sanik

  6. Elżbieta Komosa

  7. Elżbieta Adamowicz

  8. Wojciech Andrukiewicz

      

koniec header